Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Чи подобається вам сайт Річецького НВК ?

Наказ про правила користування мобільними телефонами під час освітнього процесу

Дата: 15 березня 2019 о 09:56, Оновлено 23 лютого 2021 о 17:26

КОРЕЦЬКА РАЙОННА РАДА

РІЧЕЦЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОПЛЕКС

«ЗАГАЛЬНОООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ –

ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»

КОРЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

14 січня 2019 року                                                                                  № 12-о

Про правила користування мобільними телефонами під час освітнього процесу

На виконання   Правил внутрішнього трудового розпорядку Річецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад», затверджених 04.09.2018 року, для підвищення ефективності навчально-виховного процесу, формування культури користування мобільними телефонами у закладі

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити правила користування мобільними телефонами під час освітнього процесу в Річецькому навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Корецької районної ради Рівненської області (додаток).

2. Заборонити використання без потреби мобільних телефонів під час освітнього  процесу.

3.  Учителям початкових класів та класним керівникам:

3.1.  Провести для учнів  1-9-х класів години спілкування на теми: «Про Правила користування мобільними телефонами під час освітнього процесу», «Про культуру користування мобільними телефонами під час освітнього  процесу», «Про культуру користування мобільними телефонами», «Правила мобільного етикету»

До 05.02.2018

3.2. Довести до відома батьків (під розпис) Правила користування мобільними телефонами під час освітнього процесу.

До 05.02.2018

4. Заступнику директора з навчально-виховної роботи Гичун Оксані Григорівні розмістити Правила користування мобільними телефонами під час освітнього процесу на інформаційному стенді та на сайті закладу.

До 05.02.2018

5.  Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор закладу                                                                                 Л.Вознюк

Додаток   до наказу

14.01.2019 № 12-о

І. Загальні положення

1. Правила користування мобільними телефонами під час освітнього процесу в Річецькому навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Корецької районної ради Рівненської області (далі – Правила) є обов’язковими для виконання усіма учасниками освітнього процесу: учнями, працівниками, батьками (далі – учасник освітнього процесу).

2. Дотримання Правил підвищує якість та ефективність освітніх послуг, гарантує психологічно комфортні умови освітнього процесу.

3. Заклад не несе відповідальності за збереження мобільних телефонів.

ІІ. Умови користування мобільними телефонами

1. У приміщенні та на території закладу обов’язково ставити мобільний телефон у беззвучний режим.

2. Під час уроків, навчальних занять, виховних заходів,  загальношкільних масових свят мобільний телефон слід вимикати.

3. Використовувати мобільний чи інтернет зв'язок під час освітнього процесу можна лише з дозволу педагогічних працівників закладу.

4. Учасники освітнього процесу мають право у позаурочний час використовувати телефони на території закладу як засіб для комунікації:              телефонувати, надсилати СМС-повідомлення, обмінюватися інформацією, слухати радіо і музику через навушники тощо.

• Учасникам освітнього процесу заборонено:

• У закладі слухати радіо та музику без навушників.

• Пропагувати жорстокість і насильство за допомогою мобільних телефонів.

• Використовувати телефон у якості диктофону,  для ведення фото та відео зйомки.

• Свідомо завдавати шкоди іміджу закладу.

ІІІ. Відповідальність

1. За одноразове порушення, оформлене у вигляді доповідної на ім’я директора, оголошується зауваження (з написанням пояснювальної записки).

У разі повторного порушення Правил допускається вилучення мобільного телефону учителем для передачі адміністрації закладу та повернення батькам учня.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.